V přírodovědě se učíme o ekosystému park, co tam roste a žije. A tak jsme vyrazili do zámeckého parku, kde jsme zkoušeli poznávat některé stromy a keře. Obdivovali jsme bílé lány právě kvetoucích bledulí a sněženek. Dokonce jsme zahlédli i dvě srnky. Ve škole jsme si vše zapsali a ve skupinkách si vyrobili k tomuto učivu plakát.
Za 4.C Veiserová Dana




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…