25.03. 2015

Příroda má budíček.

Každý rok se všichni těšíme na probouzení jara a odchod zimy. My jsme zimu zamkli klíčem na dva západy a přivítali jaro básničkou s cvičením. Vykoukli jsme ven z okna a zopakovali si znaky jara. Každá skupinka plnila zadané úkoly o zeleni, skládala obrázek s velikonočním motivem podle zadání. V encyklopedii všichni vyhledávali informace o jarních květinách. Společně jsme si poslechli pohádku „O Řeřišníčkovi“ a zaseli jeho semínka. Už se těšíme, že si na něm pochutnáme. Na závěr jsme všechny pracovní listy nalepili na veliký arch papíru. A protože krásně svítilo slunícko, zahráli jsme si na zahradě hru „Sluníčko, chyť si mě“. Byl to bezva den.

Žáci 2. C a 3. C

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…