Všechny třídy 1. stupně se během podzimu opět zúčastnily preventivního programu pod vedením Mgr. Hany Zakouřilové. Program byl tentokrát zaměřen hlavně na vztahy v třídním kolektivu a kamarádství. Druháci si také povídali o svých povinnostech a zálibách. V 4. a 5. třídách se otevřela problematika kyberšikany, děti se dozvěděly o bezpečném používání internetu a mobilního telefonu. Jednotlivá témata byla probrána pomocí her a soutěží, žáci pracovali s velkým zaujetím a rádi se zapojili do různorodých aktivit.
Mgr. Šárka Špačková
Programy byly realizovány za finanční podpory KHK v rámci projektu primární prevence „Bezpečí pro všechny“.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…