07.12. 2015

Primární prevence s Mgr. Hanou Zakouřilovou

Všechny třídy 1. stupně se během podzimu opět zúčastnily preventivního programu pod vedením Mgr. Hany Zakouřilové. Program byl tentokrát zaměřen hlavně na vztahy v třídním kolektivu a kamarádství. Druháci si také povídali o svých povinnostech a zálibách. V 4. a 5. třídách se otevřela problematika kyberšikany, děti se dozvěděly o bezpečném používání internetu a mobilního telefonu. Jednotlivá témata byla probrána pomocí her a soutěží, žáci pracovali s velkým zaujetím a rádi se zapojili do různorodých aktivit.

Mgr. Šárka Špačková

Programy byly realizovány za finanční podpory KHK v rámci projektu primární prevence „Bezpečí pro všechny“.

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…