25.05. 2015

Primární prevence na 1. stupni

Všechny třídy 1. stupně se během 2. pololetí jednotlivě zúčastnily preventivního programu pod vedením Mgr. Hany Zakouřilové. Program byl zaměřen na vztahy v třídním kolektivu a na spolupráci mezi spolužáky. V 5. třídách rovněž na očekávání spojené s přechodem na 2. stupeň základní školy.

Děti pomocí her a soutěží poznávaly lépe své kamarády a možná také samy sebe. Myslím, že program byl pro všechny zúčastněné, žáky i učitele, velice přínosný.

Mgr. Šárka Špačková

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…