Všechny třídy 1. stupně se během 2. pololetí jednotlivě zúčastnily preventivního programu pod vedením Mgr. Hany Zakouřilové. Program byl zaměřen na vztahy v třídním kolektivu a na spolupráci mezi spolužáky. V 5. třídách rovněž na očekávání spojené s přechodem na 2. stupeň základní školy.
Děti pomocí her a soutěží poznávaly lépe své kamarády a možná také samy sebe. Myslím, že program byl pro všechny zúčastněné, žáky i učitele, velice přínosný.
Mgr. Šárka Špačková
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…