V úterý 10. května 2022 zavítali na naši ZŠ zástupci SŠ GASTRONOMICKÉ A TECHNICKÉ ŽAMBERK, aby žáky osmého ročníku seznámili se studijními a učebními obory. Po prezentaci měly děti možnost vyzkoušet si prakticky pod dohledem pedagogů a učňů některé dovednosti a ověřit si svoji zručnost při míchání nápojů či práci s plechem.
Akce se žákům líbila a připomněla jim, že se nezadržitelně blíží doba, kdy se budou rozhodovat, na kterou střední školu si podají přihlášku.
HS




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…