V pátek dne 22. února se naše děvčata zúčastnila okresního kola přehazované v hale zemědělské školy. Turnaje se zúčastnilo devět týmů, naše družstvo, ve složení hrálo ve skupině A, která byla početnější, ale trochu slabší. Dívky všechny čtyři zápasy vyhrály a s přehledem postoupily do semifinále. Tam nás čekal tým ZŠ Rychnov – Javornická, první set opět proběhl pro nás hladce, ale ve druhém už se tolik nedařilo, přesto jsme se lepším skóre probojovaly do finále. Nastoupily jsme proti hráčkám ZŠ Doudleby a opět se nám první set vydařil, bohužel si v něm naše kapitánka zranila prsty a herní štěstí se zase obrátilo. . Celému týmu patří obrovský dík za obětavou hru a výborný výsledek.
ICH
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…