Ve čtvrtek 5. června jsme se zúčastnili okresního kola v přehazované pro 4. a 5. třídy v Rychnově nad Kněžnou. Tým ve složení: Kristýna Packová, Zuzana Reková, Emma Hladká, Antonín Řehák, Petr Horváth, Dominik Sklenář, David Nývlt, Jan Dohnal, Teodor Angel a Tadeáš Horák obstál v silné konkurenci týmů, složených ze žáků navštěvující volejbalové oddíly. Náš obsadil v turnaji celkově 3. místo. Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci.
Mgr. Libuše Chmelařová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…