První podzimní den byl ve znamení turnaje v přehazované ASPV starších žákyň, který se konal tradičně v Doudlebách nad Orlicí.
Soutěž se odehrála za pěkného počasí, všechna družstva obdržela diplom a první tři v každé kategorii ještě cenu.
Naše děvčata obsadila jak v mladší tak i ve starší kategorii 1. místa
Kdo chtěl, mohl si zaběhnout menší přespolní běh, který byl součástí této soutěže.
H.Dosedlová, I. Chadimová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…