Ve vlastivědě se teď učíme o pravěku, jak tehdy lidé žili, čím se živili, jaké nástroje a zbraně používali. V pracovní výchově jsme si zkusili vyrobit takovou ,,pravěku“ sekyrku z kartonu a papírové ruličky. Sice bychom s ní žádného mamuta neulovili, ale přesto jsme z její výroby měli radost, a jak se nám povedla, posuďte sami.
Za 4.C D.Veiserová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…