
do dílny vyrábět hrací kostky ze smrkového dřeva.
Malý dřevěný hranolek jsme si museli nejprve upevnit do svěráku a pak pilkou rozříznout. Potom jsme kostky obrousili rašplí a pak smirkovým papírem. Dalo to hodně práce, takže jsme pokračovali ještě další den. Někdo ještě brousil a někdo už kostky zdobil puntíky.
Všem se práce líbila a kostky se docela povedly.
Za žáky 5.C Jiřina Hejčlová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…