Návštěvu Městské knihovny v Kostelci nad Orlicí absolvovaly v měsíci říjnu všechny tři šesté třídy naší školy. Paní knihovnice si pro žáky přichystala pestrou nabídku knižních titulů, o nichž velmi poutavě hovořila. Za pěkné povídání o knihách paní Simoně Kňourkové velmi děkujeme.
Hana Drozdíková




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…