Jednu z posledních hodin pracovní výchovy v tomto školním roce strávili žáci 2.C v dílně SZeŠ a SOU CHKT, kde se seznámili s oborem, který se zde vyučuje. Především si ale vyzkoušeli práci s ručním nářadím, která zahrnovala zatloukání hřebíků různých délek, práci s šroubovákem a spojování šroubů s maticí a podložkou.
J. Hejčlová




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…