Hradecká Filharmonie připravila pro děti velice pěkný program s názvem Pohádkový les. Z naší školy se zúčastnily čtvrté a páté třídy. Měli jsme možnost nejen poslouchat vážnou hudbu, ale při poslechu sledovat i pěkné obrázky z přírody. Celým programem nás provázel dirigent Miloš Machek.
4.a 5. třídy
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…