Každý rok se budoucí prvňáčci těší na zápis do prvních tříd a na pohádkové postavičky, které je provází školou. Ten poslední se kvůli karanténě nekonal. Děti z 5.B proto pro nejmenší kamarády připravily na první školní týden překvapení – pohádkovou stezku. Prvňáčci si museli připadat jako v pohádce! Na stezce potkali Boba a Bobka, Křemílka a Vochomůrku, Pata a Mata, hajného Robátka s Josefkou, čarodějnice a princeznu. Po stanovištích je vodily další pohádkové bytosti jako bílá paní, motýl Emanuel, skřítek, princezna, kocour Mikeš nebo liška Bystrouška. Jakmile malí školáčci získali sedm razítek, čekala je v cíli odměna – diplom a dáreček na památku. Krásné pohádkové dopoledne si užili všichni. Nejen prvňáčci, ale i páťáci, kterým patří velké poděkování za nádherně připravenou akci, kterou si nachystali během prázdnin.
Mgr. M. Šlajová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…