16.11. 2021

Podzimníčci

Podzim byl v plné kráse a my jsme s žáky vyrazili do parku, kde to hrálo všemi barvami. Procházku parkem jsme spojili s poznáváním stromů, o kterých jsme si povídali při prvouce. Po poznávačce stromů se děti rozdělily do skupinek a vrhly se do stavění skřítků Podzimníčků. Využily k tomu rozmanité přírodniny, které park nabízí. Žáci jsou velmi kreativní, a proto vznikli velmi originální skřítci, někteří měli mechový outfit, jiní zase z pestře barvených listů. Pro nás všechny to bylo velmi příjemně strávené dopoledne.

Mgr. Sabina Martincová a žáci 3.A

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…