Podzim byl v plné kráse a my jsme s žáky vyrazili do parku, kde to hrálo všemi barvami. Procházku parkem jsme spojili s poznáváním stromů, o kterých jsme si povídali při prvouce. Po poznávačce stromů se děti rozdělily do skupinek a vrhly se do stavění skřítků Podzimníčků. Využily k tomu rozmanité přírodniny, které park nabízí. Žáci jsou velmi kreativní, a proto vznikli velmi originální skřítci, někteří měli mechový outfit, jiní zase z pestře barvených listů. Pro nás všechny to bylo velmi příjemně strávené dopoledne.
Mgr. Sabina Martincová a žáci 3.A




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…