08.12. 2014

Podzimní umělecká soutěž

V říjnu tohoto roku jsme vyhlásily na naší škole uměleckou soutěž s názvem Podzim. Zájemci mohli malovat, kreslit, napsat povídku, složit básničku nebo písničku s podzimní tematikou a odevzdat ji do konce listopadu. Soutěže se zúčastnilo 13 žáků se svými výtvarnými pracemi. V kategorii 6.-7. ročník se na 1.místě umístila Adéla Rykrová ze 7.B, na 2.místě Marie Murková ze 7.B a na 3. místě Petr Štěrba ze 6.B. V Kategorii 8.-9. ročník získal 1. místo Jan Semrád z 8.B, 2. místo Eliška Novotná z 8.C a 3.místo Kristýna Cvejnová z 9.B. Práce všech žáků si můžete prohlédnout v naší fotogalerii nebo v „galerii na schodech“ od 5.12.-8.12.2014. Všem zúčastněným děkujeme a výhercům gratulujeme.

Kategorie 6.-7. ročník

1. místo – Adéla Rykrová

2.místo – Marie Murková

3.místo – Petr Štěrba

Kategorie 8.-9.ročník

1. místo - Jan Semrád

2. místo – Eliška Novotná

3. místo – Kristýna Cvejnová

K. Klícha

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…