Rádi bychom touto cestou poděkovali místním fotbalistům za perfektně připravené sportovní dopoledne pro naše žáky 1.–3. tříd.
Vaše nadšení a přátelský přístup vytvořily pro děti nezapomenutelný zážitek, plný pohybu, radosti a skvělé atmosféry. Děti odcházely nejen unavené, ale především šťastné a motivované k dalším sportovním aktivitám.
Velmi si vážíme vašeho času, energie a spolupráce. Těšíme se na další společné akce!
Za učitele a žáky 1. -3. tříd Jana Havlová




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…