Obrázky našeho města k jeho 700. výročí mají děti již namalované a vystavené ve vestibulu naší školy. Při jejich tvorbě byly dětem inspirací nejen obrázky s budovami Kostelce, ale i jejich paměť . Jak přesně se jim podařilo cíl jejich výtvarného záměru naplnit, se žáci mohli přesvědčit při procházce, jejímiž cíli byly zastávky u ztvárněných budov.
Mgr. M. Šlajová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…