
Druhé kolo Plavecké školní ligy se uskutečnilo ve čtvrtek 28. 11. 2013. Nejúspěšnějšími se staly štafety složené ze šestých a sedmých ročníků. V celkovém pořadí si naše škola stojí na 4. místě.
O přestávce byla pro žáky připravena soutěž v přepravě "porcelánu". Naši převozníci Ondřej Tichý(6.r), Adam Novotný (7.r), Vojtěch Rejchrt (8.r) a Jan Sameljak (9.r) byli druhými nejrychlejšími ze sedmi zúčastněných.
Všem moc děkuji.
A. Gajdová
Více fotografií najdete ve fotogalerii.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…