V úterý 22.1.2019 se Ti nejlepší plavci naší školy vydali již na 3. kolo Okresní školní ligy v plavání do Plaveckého bazénu v Rychnově nad Kněžnou. I když jsme se na prvních třech místech neumístili, dopoledne v bazénu jsme si opět báječně užili. Celkově je naše škola na 5. místě. Po delší pauze se opět sejdeme 4. dubna, kdy se uskuteční poslední kolo letošního školního roku.
M.Karásková
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…