Po dvouleté pauze se žáci prvního stupně opět dočkali výuky plavání, která je součástí tělesné výchovy. Zatímco ti starší už věděli, co je čeká, pro prvňáky a druháky to byla nová zkušenost. Někteří malí plavci zprvu vstupovali do bazénu se strachem a obavami, ale velmi brzy zjistili, že není čeho se bát. Na bazénu měly děti mnoho pomůcek, které jim s plaváním pomáhaly. Celá výuka byly plná zábavných her a soutěží. Někdy děti měly dokonce možnost sjet si na tobogánu. Na poslední hodině všichni plavci obdrželi mokré vysvědčení a s bazénem se rozloučili.
Je škoda, že plavání uteklo rychle jako voda. Už se těšíme na to příští.
Za 1. stupeň Jiřina Hejčlová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…