01.04. 2022

Plavání

Po dvouleté pauze se žáci prvního stupně opět dočkali výuky plavání, která je součástí tělesné výchovy. Zatímco ti starší už věděli, co je čeká, pro prvňáky a druháky to byla nová zkušenost. Někteří malí plavci zprvu vstupovali do bazénu se strachem a obavami, ale velmi brzy zjistili, že není čeho se bát. Na bazénu měly děti mnoho pomůcek, které jim s plaváním pomáhaly. Celá výuka byly plná zábavných her a soutěží. Někdy děti měly dokonce možnost sjet si na tobogánu. Na poslední hodině všichni plavci obdrželi mokré vysvědčení a s bazénem se rozloučili.

Je škoda, že plavání uteklo rychle jako voda. Už se těšíme na to příští.

                                                                  Za 1. stupeň Jiřina Hejčlová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…