18.02. 2019

Pexesiáda s vysvědčením

Pololetní vysvědčení si děti na prvním stupni na pracovišti Komenského i Drtinova zpestřily zábavně stráveným dopolednem. GuthArt při Základní škole Gutha-Jarkovského v Kostelci nad Orlicí pro ně připravil novoroční turnaj v pexesu a hraní deskových her.

Děti si tak při hraní her upevnily spoustu užitečných dovedností a zažily radost ze společné hry oproti izolaci v digitálním světě. Rozvíjely komunikační dovednosti, schopnost soustředění se a sebeovládání, učily se dodržovat pravidla, vyrovnávat se s prohrou a řešit problémy.

Novoroční turnaj byl vítaným zpestřením slavnostního dne, na jehož konci bylo předávání výpisu vysvědčení za 1. pololetí školního roku 2018/19.

Mgr. M.Šlajová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…