První třídou nás provázejí pohádky, takže tip na školní výlet byl jasný. Navštívili jsme Perníkovou chaloupku v Rábech u Pardubic. Po úvodním přeměření našich prstíků jsme si vyslechli příběh o tom, jak to vlastně s dětmi Jeníčkem a Mařenkou bylo doopravdy. Poté jsme prošli začarovaným lesem až k prastaré ježibabě, která nás zasvětila do výroby dekorativních perníků. Rozhlédli jsme se po Ježíškově nebi a ti nejodvážnější z nás sjeli skluzavkou přímo do pekla. Výlet jsme si moc užili.
Tereza Zimová, Šárka Špačková, Jitka Bezdíčková a prvňáci




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…