13.10. 2014

Peníze, peníze, peníze …

Dne 8. října 2014 žáci 4. a 5. tříd přijali nabídku občanského sdružení Sion v Hradci Králové a zúčastnili preventivního programu pro školy z oblasti finanční gramotnosti s tématem Peníze, peníze, peníze.

Lektor – pan Vít Pospíšil dětem poutavou formou vysvětlil, jak mají správně nakládat se svými penězi a při různých hrách, příbězích, doplňovačkách a vyplňování dotazníků děti poučil, co to znamená „být bohatý“.

Některé děti byly překvapené, ale snad nakonec všechny pochopily, že bohatý je ten, kdo má střechu nad hlavou, je oblečený, má co jíst a hlavně má někoho, kdo ho má rád, kdo ho obejme a pohladí….

Mgr. Markéta Šlajová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…