30.03. 2016

Pečení- velikonoční beránek

Ve středu jsem se moc těšila do školy. A to nejen proto, že ve čtvrtek začínaly velikonoční prázdniny, ale šli jsme s asistentkou Jitkou do naší školní kuchyňky. Velikonoce za dveřmi, tak jsme se rozhodly upéct velikonočního beránka. Nejprve jsme nakoupily suroviny a už jsme začaly. Navážit, odměřit – v tom si procvičuji matematiku. Těsto jsem pečlivě zamíchala a nalila do formy. Teď už jen hlídat troubu. Vyklopí se – nevyklopí se? Jejda, povedl se nám. Dala jsem ho na tácek, ozdobila mašlí, přidala oči a hrdě jsem ho nesla ukázat spolužákům. Ten dětem chutnal. Zbyla mi jen mašlička, byl moc dobrý.

Lucie Bílková – 4.B

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…