18.12. 2017

Pečení perníčků v DDM

I letošní nabídka vánočních dílen v Domě dětí a mládeže v Kostelci n. O. byla velmi zajímavá. Některé děti z naší školy si vybraly tradiční pečení perníčků. Tentokrát to ale nebyly ledajaké perníčky. Děti je nejenom upekly a nazdobily, ale zároveň z nich vytvořily perníkový stromeček, který svou vůní vytvořil správnou vánoční atmosféru. Velké poděkování patří Drahušce Paulusové z DDM, která se nám celý čas věnovala a pomáhala.

za 1.st. Mgr. M. Šlajová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…