Celý školní rok dostávaly děti od firmy Ovocentrum z Valašského Meziříčí ovoce a zeleninu. Na závěr tohoto školního roku přivezli nejen zdravou svačinku, ale i krátký vzdělávací program. Nejvíce se dětem líbil maskot Citronek. Za správné odpovědi získávaly děti jablíčka, moštíky a pexesa.
1.stupeň
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…