14.1 se 8. třídy vydaly na výlet do pardubického divadla na představení Atomová kočička. Celé představení trvalo dvě hodiny s patnáctiminutovou přestávkou. Děj hry se odehrával kolem tří studentů vysoké školy, kteří odcestovali pračkou do minulosti. Také měli kapelu, která se jmenovala právě Atomová kočička. Myslíme si, že se to všem náramně líbilo. Bylo to velmi zábavné a vtipné.
Žačky 8. C

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…