Naší poslední akcí, jako každý rok, je opékání buřtů. Děti se těší, jak si budou moci samy připravit vynikající pochoutku. Nevadí, že je buřtík trochu od popele a pusa a ruce mastné, hlavně když dětem chutná.
I ve družině školní rok končí. Pro děti bylo připraveno 19 akcí. Myslíme si, že děti do družiny chodí rády a v příštím školním roce se mohou těšit na nové zajímavé akce.
A.Linková, vedoucí vychovatelka.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…