17.06. 2024

Olympijský rok

Blíží se konec školního roku a s ním i vrchol našeho školního "Olympijského roku", kterým je NETRADIČNÍ OLYMPIÁDA.

Pro žáky 1. stupně připravili "Netradiční olympiádu" deváťáci. Nachystali pro své mladší spolužáky řadu neobvyklých soutěží, ve kterých si mohli vyzkoušet a porovnat svoji šikovnost, rychlost nebo kreativitu.

2. stupeň bude mít svůj "olympijský den" v pondělí 24. června na stadionu. Každý s žáků má svoji reprezentaci, oblečení a vlajku, pod kterou budou soutěžit. Jejich učitelé pro ně připravili zahajovací ceremoniál, potom spoustu netradičních a neokoukaných soutěží, a nakonec vyhodnocení a závěrečný ceremoniál.

Zveme srdečně kosteleckou veřejnost, aby se přišla podívat na své šikovné děti.

A pak už hurá do Paříže a držíme palce všem českým reprezentantům!

Exkurze do ZOO Jihlava 1.C – 5.C

Návštěvy zoo patří mezi oblíbené výlety snad u všech dětí….

Olympiáda 2. stupeň

Dne 24. června se na naší škole konala netradiční olympiáda,…

Dopravní výchova na naší škole: Bezpečně na silnicích

Ve středu 26. června se na naší škole uskutečnila vzdělávací…