Dne 30. listopadu se na naší škole uskutečnilo školní kolo olympiády z českého jazyka. Seriózní zájemci z řad osmých a devátých tříd měli tu možnost otestovat si své dosavadní znalosti z oblasti české gramatiky i tvůrčího psaní. Účastníci projevili snahu, orientaci v mluvnici a chvályhodnou kreativitu a originalitu ve slohové části. V těsném součtu dále postupují Vítek Syrový (9.C) a Magdalena Stojanová (9.A), kteří by v příštím roce měli své češtinářské dovednosti opět podrobit zkoušce, a to v okresním kole.
MB
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…