Do okresního kola Olympiády v českém jazyce byly z naší ZŠ přihlášeny dvě žákyně, jež dosáhly nejlepší výsledky v kole školním.
Obě děvčata dokázala svými skvělými výsledky potěšit nejen sebe a své nejbližší. Spolu s nimi se radujeme z pěkného umístění a jsme na ně právem pyšni.
Gratulujeme Simoně Myšákové z 9.B za úžasné 3. místo a budeme jí držet palce v kole krajském.
Kátě Charvátové z 8.A, která obsadila 9. místo přejeme, aby se jí i nadále dařilo a uměla ještě lépe vnímat a používat náš mateřský jazyk.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…