01.02. 2024

Olympiáda 4. B

Ve středu 31. 1. si naše třída v rámci projektu „Olympiáda“ připravila hodiny s touto tematikou. Nejdříve jsme zhlédli video o historii olympiády a seznámili se s úspěšnými sportovci naší země. Dále jsme navrhovali olympijskou vlajku za čtvrté třídy. Spolu se 4. A jsme si vzájemně vyhodnotili nejlepší návrhy. V kvízu jsme si vyzkoušeli znalosti o olympiádě. Teoreticky jsme olympiádu zvládli, takže teď už se zaměříme na zlepšování naší fyzické zdatnosti.

Více fotografií

Exkurze do ZOO Jihlava 1.C – 5.C

Návštěvy zoo patří mezi oblíbené výlety snad u všech dětí….

Olympiáda 2. stupeň

Dne 24. června se na naší škole konala netradiční olympiáda,…

Dopravní výchova na naší škole: Bezpečně na silnicích

Ve středu 26. června se na naší škole uskutečnila vzdělávací…