27.06. 2024

Olympiáda 2. stupeň

Dne 24. června se na naší škole konala netradiční olympiáda, která nabídla žákům 6. až 9. ročníků jedinečnou příležitost vyzkoušet si své schopnosti v neobvyklých sportovních disciplínách. Celkem se akce zúčastnilo 15 smíšených družstev, jejichž členové museli prokázat nejen fyzickou kondici, ale i týmový duch.

 Olympiáda začala slavnostním průvodem, který vedl Krteček – maskot naší olympiády. Tento oblíbený hrdina zavedl všechny účastníky na školní stadion, kde se konal slavnostní ceremoniál. Po příchodu na stadion zapálil David Šeda olympijský oheň, čímž symbolicky odstartoval celou sportovní událost. Následovalo složení slavnostního slibu, kterým závodníci i rozhodčí projevili svůj závazek k fair play. Jako kulturní program vystoupili žáci 9. ročníků se svým předtančením.

 Samotné soutěže byly rozděleny do 15 různých netradičních disciplín, které přinesly spoustu zábavy a nečekaných momentů. Tyto neobvyklé aktivity nejen prověřily fyzickou zdatnost účastníků, ale také je přiměly spolupracovat a společně hledat nejlepší postupy pro dosažení vítězství. I přesto, že šlo o netradiční soutěže, nasazení a radost ze sportu byly stejné jako při klasických olympijských hrách. Tato netradiční olympiáda se stala nezapomenutelnou událostí, která ukázala, že sport může být nejen soutěživý, ale také zábavný a plný překvapení.

Více fotografií

Exkurze do ZOO Jihlava 1.C – 5.C

Návštěvy zoo patří mezi oblíbené výlety snad u všech dětí….

Dopravní výchova na naší škole: Bezpečně na silnicích

Ve středu 26. června se na naší škole uskutečnila vzdělávací…

Putování za přírodou

Na poslední středu tohoto školního roku si studentky a studenti…