2.11.2012 (kat. H.III)
V pátek 2.11.2012 proběhlo okrskové kolo dalšího ročníku celostátníflorbalové soutěže Orion florbal cup pro žáky základních škol. V kategorii H. III – 6. a 7. třídy se hrála celkem 3 okrsková kola, z každého pak postupovaly první 2 týmy do okresního finále.
V Kostelci se turnaje zúčastila tato mužstva: Kostelec, Vamberk, Doudleby a Častolovice. Naši kluci porazili nejdříve Doudleby 4:0, Vamberk 2:0 a nakonec Častolovice 3:0 a bez ztráty bodu postoupili do okresního finále, které se koná 8.11.v Rokytnici.
Uvidíme, jak se jim povede tam?!
Č. Zatloukal
Více fotografií najdete ve fotogalerii.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…