25.11. 2015

Okrskové kolo ve florbalu – kat. 8. a 9. třídy

  1. 10. 2015 proběhlo, jako každý rok, v Rokytnici okrskové kolo

ve florbalu. Tohoto turnaje se zde zúčastnilo 7 škol a do okresního

finále pak postupovaly první 3. Turnaj byl rozdělen do dvou skupin.

Naši kluci měli ve skupině Slatinu, Rychnov a Častolovice a postup

jim zajišťovalo umístit se ve skupině do 2. místa. Nejdříve porazili

Častolovice 2:1, potom prohráli s Rychnovem 1:2. Na postup museli

porazit Slatinu, která měla stejně bodů, ale lepší skóre. I když kluci

byli celý zápas lepší, nepodařilo se nám vstřelit gól, naopak na konci

zápasu při power play jsme inkasovali. Skončili jsme tak 3. ve skupině a hráli jen už o umístění s Doudlebami, které kluci porazili

6:1 a celkově nakonec obsadili 5. místo. Přesto patří chlapcům

poděkování za podaný výkon, obětavost, přístup k zápasům. Chybělo opravdu letos trochu štěstí!!!

Konečné pořadí:

1. ZŠ Rychnov Masarykova

  1. ZŠ Slatina
  2. ZŠ Rokytnice v Orlických horách
  3. ZŠ Vamberk
  4. ZŠ Kostelec nad Orlicí
  5. ZŠ Častolovice
  6. ZŠ Doudleby

Školu reprezentovali: Adam Novotný, Dan Cvejn, Lukáš Andrýs,

Ruda Fenyk, Michal Keleš, Ondra Sejkora, Michal Nepovím,

Honza Semrád, Kuba Bartoš, Vojta Novohradský, Robin Peňáz.

Mgr. Čestmír Zatloukal

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…