03.05. 2023

Okresní turnaj v přehazované

V pátek 14. 4. 2023 se uskutečnilo okresní kolo v přehazované dívek 6. a 7. tříd v Kostelci nad Orlicí. Do soutěže se přihlásilo 11 škol z celého okresu.

Nejprve se odehrály skupiny a podle umístění se rozhodovalo v pavouku.

Turnaj jsme zahájili proti Základní škole z Častolovic a zaznamenali první, avšak velmi těsnou porážku v každém ze dvou setu. Zbývající zápasy ve skupině (ZŠ Skuhrov, ZŠ Lhoty u Potštejna, ZŠ Doudleby nad Orlicí, ZŠ Rychnov nad Kněžnou – Masaryčka) jsme však dokázali vyhrát. 

Ve vyřazovacích bojích jsme se nejprve utkali se ZŠ Voděrady. I přes velkou snahu nám nevyšel vstup do utkání a prohráli jsme 2:0 na sety. Čekal nás tedy rozhodující zápas o bronzové umístění.

Tým ve složení Adéla Fajfrová, Marianna Ehlová, Lucie Blažková, Tereza Bartáková, Kathrin Havlová, Anna Řeháková a Valentýna Zemanová předvedl bojovný výkon, ale chybělo trochu více štěstí, abychom zápas dokázaly dovézt do vítězného konce. Naše děvčata tak v silné konkurenci skončila na krásném čtvrtém místě.

Všem výše zmíněným patří poděkování za předvedené výkony a příkladnou reprezentaci školy.

Více fotografií

Naše Praha

Na nádraží brzy ráno klubko páťáků tam stálo. Prahu jsme…

Setkání učitelů a rodičů žáků 6. tříd

V úterý 12. 9. 2023 proběhla ve společných prostorách naší školy…

První den ve škole

Stejně jako v každém roce přivítala naše škola nové žáky a…