14.11. 2023

Okresní turnaj v přehazované mladších dívek

Dne 10. listopadu 2023 proběhla soutěž mladších dívek v přehazované. Turnaje se zúčastnily dívky 6. a 7. ročníku.

Sportovní klání bylo rozděleno na skupinu A a B. Ve skupině A naše děvčata porazila Vamberk a Rychnov nad Kněžnou (Masarykova), s Rychnovem (gymnáziem) jsme remízovaly a s Opočnem jsme prohrály 2:0. I tak děvčata postoupila do semifinále. V této fázi soutěže náš tým prokázal skvělou spolupráci a odhodlání. Bohužel nás děvčata z Rychnova (Javornická) porazila. Čekal nás tedy souboj o 3. místo. Doudleby jsme s přehledem zdolaly a vybojovaly tak bronzovou medaili.

Celý turnaj se nesl v duchu fair play. Tímto chceme vyjádřit velký dík všem hráčkám, rozhodčím a pořadatelům z Doudleb. Především ale děkujeme našim žačkám, které bojovaly statečně a s vervou. 

NP

Více fotografií

ŠD - Zimní radovánky

S příchodem prosince začala ta pravá zima, na kterou jsme se…

ŠD - Korálkování

Ve čtvrtek 7. 12. jsme se sešli ve družině opět…

Hudba školám

Před druhou adventní nedělí se žáci 1. stupně naladili na…