14.11. 2023

Okresní turnaj v přehazované mladších dívek

Dne 10. listopadu 2023 proběhla soutěž mladších dívek v přehazované. Turnaje se zúčastnily dívky 6. a 7. ročníku.

Sportovní klání bylo rozděleno na skupinu A a B. Ve skupině A naše děvčata porazila Vamberk a Rychnov nad Kněžnou (Masarykova), s Rychnovem (gymnáziem) jsme remízovaly a s Opočnem jsme prohrály 2:0. I tak děvčata postoupila do semifinále. V této fázi soutěže náš tým prokázal skvělou spolupráci a odhodlání. Bohužel nás děvčata z Rychnova (Javornická) porazila. Čekal nás tedy souboj o 3. místo. Doudleby jsme s přehledem zdolaly a vybojovaly tak bronzovou medaili.

Celý turnaj se nesl v duchu fair play. Tímto chceme vyjádřit velký dík všem hráčkám, rozhodčím a pořadatelům z Doudleb. Především ale děkujeme našim žačkám, které bojovaly statečně a s vervou. 

NP

Více fotografií

ŠD - Den otců

Den otců se slaví každou třetí neděli v červnu.  Zná ho…

Přehazovaná

Ve čtvrtek 13. června se vybraní žáci 5. tříd zúčastnili…

Netradiční pohybové hry

Pohybem ku zdraví, aneb sportování není nikdy dost. V pátek 7….