27.03. 2025

Okresní soutěž ve stolním tenisu: Skvělá reprezentace naší školy!

Ve čtvrtek se naši žáci zúčastnili okresního kola ve stolním tenisu a předvedli skvělé výkony. Nejmladší kategorii druhého stupně reprezentovali Ondřej Janovec, Filip Archman a Matyáš Dohnal. Pro všechny to byla první zkušenost na turnaji, a i když se jim nepodařilo získat medailové umístění, bojovali statečně a nasbírali cenné zkušenosti. Věříme, že příště už na stupně vítězů dosáhnou!

V kategorii starších dívek nás reprezentovala dvojice Anna Řeháková a Kristýna Behanová. Anička, zkušená hráčka, společně s Kristýnou, která s turnaji teprve začíná, vybojovaly vynikající 2. místo. Gratulujeme k úspěchu a skvělé týmové spolupráci!

Největšího úspěchu dosáhli chlapci ve IV. kategorii – Tadeáš Podstavek, Štěpán Kuzba, Daniel Žežule a Filip Svátek. Po výborných výkonech a týmové souhře se jim podařilo získat 1. místo a tím si zajistit postup do Krajského kola!

Všem hráčům děkujeme za reprezentaci školy, gratulujeme k dosaženým výsledkům a držíme palce v dalších turnajích!

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…