02.04. 2024

Okresní postupová přehlídka dětských recitátorů

Žákyně 3. ročníku naší školy Vendula Jansová se hned po vítězství ve školním kole recitační soutěže zúčastnila dvou dalších významných soutěží. Prvním úspěchem bylo vítězné umístění na Rychnovském zvonečku, který pořádal DDM. Cenným úspěchem je postup do krajského kola dětských recitátorů, který vybojovala v okresním kole konaném v ZUŠ Klubem Přátel Divadla Jesličky Josefa Tejkla Hradec Králové. Vendulka porotce zaujala svým bezprostředním vyprávěním Ezopovy bajky „Cvrček a mravenec“. Gratulujeme k vynikajícím výkonům a držíme palce i v krajské postupové soutěži v Hradci Králové, která se uskuteční 24. 4. 2024.

 Mgr. Božena Kuncová

Více fotografií

ŠD - Den otců

Den otců se slaví každou třetí neděli v červnu.  Zná ho…

Přehazovaná

Ve čtvrtek 13. června se vybraní žáci 5. tříd zúčastnili…

Netradiční pohybové hry

Pohybem ku zdraví, aneb sportování není nikdy dost. V pátek 7….