Dne 24. listopadu 2016 se vybraní žáci 4. a 5.tříd zúčastnili Okresního kola ve florbalu. Turnaj probíhal na Základní škole v Rokytnici v Orlických horách.
Turnaje se účastnilo celkem 11 družstev a naši chlapci se umístili celkem na 9. – 10. místě. Za příkladnou reprezentaci školy jim patří poděkování a pochvala.
Zapsala: Jitka Kellnerová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…