Dne 27.listopadu 2017 se družstvo chlapců ve složení – Švandrlík J., Jedlička J., Plocek M., Plocek O.,Stříteský J., Kalousek R., Jakl O., Chaloupek J., Myšák V., Fiedler L. a Kroupa J. zúčastnilo Okresního kola florbalu žáků 1.stupně v Rokytnici v Orlických horách. Přestože se chlapci snažili, skončili na posledním místě a velice je to mrzelo. Nevadí, příště to určitě bude lepší. Chlapcům chci poděkovat za vzornou reprezentaci školy.
Mgr. Jitka Kellnerová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…