06.12. 2017

OKRESNÍ KOLO VE FLORBALU

Dne 27.listopadu 2017 se družstvo chlapců ve složení – Švandrlík J., Jedlička J., Plocek M., Plocek O.,Stříteský J., Kalousek R., Jakl O., Chaloupek J., Myšák V., Fiedler L. a Kroupa J. zúčastnilo Okresního kola florbalu žáků 1.stupně v Rokytnici v Orlických horách. Přestože se chlapci snažili, skončili na posledním místě a velice je to mrzelo. Nevadí, příště to určitě bude lepší. Chlapcům chci poděkovat za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Jitka Kellnerová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…