20.02. 2013

Okresní kolo v halové kopané 8. a 9. tříd

micJtovní hale v Rokytnici v O.h. za účasti 6 základních škol. Kluci postupně porazili všechny týmy ve své skupině – ZŠ Dobrušku Kupky 2:0, ZŠ Doudleby 4:0. Postoupili tedy jako první ze skupiny a o postup do finále se utkali s druhým týmem z jiné skupiny. To byla Dobruška Gymnázium, kterou jsme porazili 3:1. Tak zbývalo již jen finále, které mělo rozhodnout o postupujícím do krajského kola. V něm už nám však došly síly a prohráli jsme se ZŠ Vamberk 0:3. Kluci tedy nakonec obsadili celkově 2. místo a všem patří poděkování za výkon a úspěšnou reprezentaci školy!!!

Konečné pořadí: 1. ZŠ Vamberk

2. ZŠ Kostelec

3. Dobruška Gymnázium

4. ZŠ Doudleby

5. ZŠ Rychnov Masarykova

6. ZŠ Dobruška Kupky

Školu reprezentovali:

Čestmír Zatloukal

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…