V pátek 1.3.2024 proběhlo na Gymnáziu Dobruška okresní kolo chemické olympiády. Naši školu reprezentovali Vítek Syrový a Petr Behan. Své vědomosti a praktické dovednosti porovnávali pouze se soutěžícími z gymnázií a umístili se na pěkném 7. a 8. místě. Vítek i Petr se stali úspěšnými řešiteli okresního kola. Patří jim velké poděkování za svědomitou přípravu na tuto velmi náročnou soutěž.
M. Karásková

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…