Okresní kolo biologické olympiády proběhlo na SZeŠ a SOU CHKT v Kostelci nad Orlicí.
Naši školu reprezentovali:
V kategorii C: Karolína Morávková, Vítek Syrový, Kathrin Havlová, Anna Nunvářová a Mia Slavíková.
Úspěšnou řešitelkou se stala Karolína Morávková, která obsadila 6. místo.
V kategorii D: Radim Barvínek, Vojtěch Seidl a Karolína Ptáčková.
Úspěšným řešitelem se stal Radim Barvínek, který obsadil 4. místo.
M. Karásková


Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…