V pátek 12. února se sešlo šest týmů dívek šestých až osmých tříd na okresním kole v přehazované. Vzhledem k malému počtu přihlášených škol se mohlo hrát nejspravedlivějším systémem - každý s každým. Všechna družstva si zahrála pět utkání po dvou setech. Naše děvčata v celém turnaji neztratila ani set, všechny zápasy vyhrála s velkou převahou, zlaté medaile a postup do krajského kola jim právem patří.
Vítězný tým byl ve složení: Jasníková Tereza, Kňourková Johana, Charvátová Adéla, Šlajová Natálie, Vavrušková Šárka, Žižková Dorota, Bartošová Eliška a Šafránková Eliška
Blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci!
I.CH.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…