Žáci naší školy se každoročně účastní tradiční soutěže „Zlatý štětec“, kterou pořádá Dům dětí a mládeže v Kostelci nad Orlicí. Letošní rok je ve znamení 700. výročí našeho města, tudíž se toto téma stalo i tématem soutěže. Žáci se tohoto nelehkého malířského úkolu zhostili velice úspěšně. Přes počáteční obavy své práce namalovali velice pěkně. Jistě se mohou těšit, že jejich díla budou ozdobou soutěže. Než budou odeslány do DDM, budou vystaveny ve vestibulu školy na pracovišti Komenského.
Mgr. Markéta Šlajová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…