Dne 2. 3. navštívili žáci I. stupně naší školy hudebně taneční představen í O rybáři trochu jinak, které si pro nás připravili naši spolužáci, navštěvující Dramatický kroužek DDM.
Součástí vystoupení bylo i vystoupení přípravného oddělení mažoretek.
Vystoupení bylo velmi milé a děti ho po zásluze odměnily velkým potleskem.
Mgr. Z Tomšová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…