Je tomu asi měsíc, byla v 1. oddělení školní družiny vyhlášena výtvarná soutěž:
„O nejkrásnější princeznu.“ Zúčastnit se jí mohly děti i z ostatních oddělení. Samozřejmě, že malovala pouze děvčata.
Určit nejhezčí bylo velmi obtížné. Hodnotily všechny děti, a to tak, že vybraly tři, které se jim nejvíce líbily.
Po pečlivém sečtení všech bodů se
na 1. místě umístila Adélka Motyčková,
na 2. místě Anička Valášková,
na 3. místě Nikolka Pavlištová,
na 4. místě Anička Peňázová,
na 5. místě Janička Tillová.
Všem malířkám gratuluji!
A. Linková
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…