Anketa o nejhezčí fotku:
Hlasujte pro 3.A ZŠ Gutha-Jarkovského
Letošního ročníku ankety Rychnovského deníku „O nejhezčí fotku z vánoční besídky“ se účastní i naši třeťáci. V minulé soutěži „O nejkrásnější strašidlo“ zůstali těsně pod stupni vítězů, pomozte jim, prosím, získat co nejvíce hlasů a získat lepší umístění.
Hlasovat je možné na tomto odkazu
Anketa potrvá od 18. ledna do 1. února. Z každé IP adresy bude možné dát hlas jednou za hodinu. Kdo získá největší počet hlasů, vítězí!
Za všechny Vaše hlasy všem moc děkujeme J! 3.A
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…