22.01. 2013

O nejhezčí fotografii z vánoční besídky.

Anketa o nejhezčí fotku:

Hlasujte pro 3.A ZŠ Gutha-Jarkovského

stromekLetošního ročníku ankety Rychnovského deníku „O nejhezčí fotku z vánoční besídky“ se účastní i naši třeťáci. V minulé soutěži „O nejkrásnější strašidlo“ zůstali těsně pod stupni vítězů, pomozte jim, prosím, získat co nejvíce hlasů a získat lepší umístění.

Hlasovat je možné na tomto odkazu

http://rychnovsky.denik.cz/zpravy_region/anketa-vyberte-nejhezci-fotku-z-vanocni-besidky-skol-20130118.html

Anketa potrvá od 18. ledna do 1. února. Z každé IP adresy bude možné dát hlas jednou za hodinu. Kdo získá největší počet hlasů, vítězí!

Za všechny Vaše hlasy všem moc děkujeme J! 3.A

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…